درباره سامانه باربار

 

باربار سامانه هوشمند حمل بار با هدف راحت کردن حمل و نقل بار در سطح درون شهری فعالیت خود را شروع و بصورت مجازی رانندگان و صاحبان بار را به هم متصل می کند. این سامانه هوشمند دارای اهدافی همچون حمل و نقل برون شهری و بین شهری با برنامه های مشخص  و… می باشد که بصورت تکاملی و پلکانی آن ها را محقق می نماید. شعار باربار جابجایی بار با تنها چند اشاره می باشد که اینکار مقرون به صرفه ترین راه ازنظر زمانی ، مالی و امنیتی می باشد به گونه ای که هم برای صاحبان بار و هم برای رانندگان زمینه استفاده از آن را فراهم نموده است.

برای راحتی رانندگان باربار به هنگام ورود، کیف پول آنها را به مبلغ سیصد هزار ریال و به ازای معرفی هر راننده مبلغ صدو پنجاه هزار ریال شارژ می شود لازم به ذکر است که معرفی رانندگان هیچ محدودیتی ندارد.

امنیت بار های شما برای باربار بسیار مهم بوده و باربار ابتدا هویت رانندگان را احراز و بعد از طریق ارگان های ذی ربط تایید صلاحیت نموده و همچنین اطلاعات رانندگان و خودرو های آنها را ثبت می کند. 

در کنار آن وبسایت باربار دارای یک فروشگاه اینترنتی کامل برای خرید محصولات و لوازم مصرفی خودرو برای رانندگان است که با بهترین قیمت محصولاتی همچون رینگ، پیستون، لاستیک، روغن موتور، روغن ترمز و … را به فروش می رساند.

 

صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی: ره جویان آرام فردا 

جزییات اپلیکیشن را ببینید

برای مشاهده راهنمای استفاده از سامانه باربار ویدئو را مشاهده کنید.

نظر کاربران